Język:

Miejsca

Dom Pod Dębami

Inne obiekty noclegowe

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
7.05 km
Kontakt
Adres:
Dębowa 15, 26-001 Wola Kopcowa
Telefon:
+48 602 129 200
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Dom Pod Dębami położony jest w malowniczym terenie Gór Świętokrzyskich z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jest to świetne miejsce wypadowe do  wycieczek w góry jak i zwiedzania okolicy na rowerze. Usytuowany jest przy drodze rowerowej Kielce –Św. Katarzyna i oddalony 400 m od Zalewu Cedzyna oraz 500 m od lotniska Kielce. Do dyspozycji gości: przytulne pokoje o  wysokim  standardzie  2,3 i 4 osobowe z łazienką oraz przestronny, dozorowany parking. W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych.

Obiekt organizuje przyjęcia okolicznościowe, posiada dużą klimatyzowaną salę mogącą pomieścić łącznie 230 osób. Na terenie obiektu znajduje się oddzielny parking na autokar. Dom pod Dębami zapewnia bardzo dobre zaplecze konsumpcyjne, miłą, fachową obsługę. W okresie letnim istnieje możliwość zorganizowania grilla na świeżym powietrzu.

 

Obiekt posiada w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni wegetariańskiej

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013