Język:

Miejsca

Hostel Lubrzanka

Motele

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
11.5 km
Kontakt
Adres:
Mąchocice Kapitulne 211, 26-001 Masłów
Telefon:
+48 662 580 864
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Hostel Lubrzanka to aż 4.5 ha ogrodzonego terenu, położonego na zboczu Góry Dąbrówki, na przełomie rzeki Lubrzanki. Położony w bliskim sąsiedztwie Świętokrzyskiego Parku Narodowego i szlaków turystycznych (pieszych i rowerowych). Dysponujemy 6 dwupokojowymi domkami z balkonami widokowymi na Górę Radostową oraz 6 miejscami w apartamencie. Do dyspozycji turystów jest wspólna kuchnia i jadalnia, łazienka z prysznicami w wydzielonym miejscu, krąg ogniskowy, bezpłatny parking przy recepcji.

 

To idealne miejsce dla entuzjastów pieszych wędrówek, wycieczek rowerowych, sportów wodnych (nieopodal zalew Cedzyna i Wilków), paralotniarzy i skoczków spadochronowych ze względu na sąsiedztwo lotniska w Masłowie. Na terenie ośrodka istnieje możliwość rozbicia namiotu oraz noclegu w przyczepie/samochodzie kempingowym.  Wypożyczalnia rowerów (6 rowerów górskich, 4 crossowe i 2 miejskie).

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013