Język:

Miejsca

Restauracja & Hotel " XAVIER"

Hotele

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
12.2 km
Kontakt
Adres:
Jana III Sobieskiego 14, 22-680 Lubycza Królewska
Telefon:
+48 84 664 53 41
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Ośrodek Xavier znajduje się w Lubyczy Królewskiej w odległości 11 kilometrów do przejścia granicznego Hrebenne - Rawa Ruska. Do dyspozycji naszych Klientów przeznaczone są trzy sale różnej wielkości, Klub Flash, Sala Restauracyjna, Sala Bankietowo – konferencyjna. Przy lokalu znajduje się duży słoneczny ogródek, altana z grillem oraz plac zabaw dla najmłodszych. Ośrodek utrzymany w wysokim standardzie ma na celu sprostać wymaganiom klientów podróżujący pomiędzy Polską a Ukrainą. Hotel posiada 12 pokoi.

 

Obiekt znajduje się  w odległości 16 km od szlaku Green Velo. Czas dojazdu to ok. 50 minut. Najlepiej można dojechać z miejscowści Narol, kierując się na wschód przez miejscowość Chlewiska, następnie dojeżdżąjąc do drogi krajowej DK17 skręcić w prawo na południowy wschód. Drugą wersją dojazdu może być Centralny szlak rowerowy (czerwony), gdzie w miejscowości Podlesina możemy odbić z Green Velo na wschód i jadąc Centralnym Szlakiem Rowerowym mijając po drodze miejscowości Chyże, Bełżec, Szalenik dojeżdżamy do Lubyczy Królewskiej.  Wtedy mamy do przejechania 17 km, co zajmie nam 1 godzinę. Obiekt znajduje się przy głównej drodze DK17 na wyjeździe z Lubyczy w stronę Hrebennego. Pierwsze wrażenie: pozytywnie, czysto, ładnie, ale brak bezpiecznych stojaków. Obiekt dla wymagających turystów i raczej nastawiony na wesela. Śniadanie można zjeść.

Opinia audytora

 

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013