Język:

Miejsca

Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach ****

Centra Informacji Turystycznej

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.29 km
Kontakt
Adres:
Ks. K. Hamerszmita 16, 16-400 Suwałki
Telefon:
+48 87 735 10 99
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach mieści się w samym sercu suwalskiej „starówki”, w zachodniej części parku Konstytucji 3 maja (wejście od ul. Ks. K. Hamerszmita).

Pracownicy CIT udzielają informacji o Suwałkach i Suwalszczyźnie w zakresie atrakcji turystycznych, szlaków turystycznych, usług przewodnickich i wycieczek krajoznawczych, muzeów, galerii, obiektów sportowo-rekreacyjnych, noclegów, gastronomii oraz imprez kulturalnych i sportowo-rekreacyjnych.

Turyści, goście i mieszkańcy korzystający z usług CIT otrzymują ponadto bezpłatnie mapy, plany, informatory turystyczne, gazetki reklamowe, ulotki i inne ogólnodostępne materiały turystyczne dotyczące Suwałk
i regionu.

Prowadzona jest sprzedaż map i przewodników oraz pamiątek z Suwałk (gadżetów z logotypem „Pogodne Suwałki”, pocztówek, rękodzieła artystycznego). Klientom udostępnia się bezpłatne stanowisko komputerowe z Internetem oraz toaletę.

Centrum Informacji Turystycznej organizuje spotkania w Klubie Podróżnika z udziałem podróżników
i obieżyświatów oraz warsztaty turystyczne dla uczniów.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013