Język:

Miejsca

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

Centra Informacji Turystycznej

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Odległość od Green Velo
20.67 km
Kontakt
Adres:
Rynek 5
Telefon:
+48 16 624 89 89
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

W samym centrum Jarosławia, w położonej na Rynku Kamienicy Attavantich, znajduje się wyjątkowe miejsce, wpisujące się w kulturalny i turystyczny klimat miasta – Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Na parterze budynku znajduje się Punkt Informacji Turystyczno-Kulturalnej, gdzie można uzyskać informacje na temat miasta, regionu, a także nabyć różnego rodzaju pamiątki i upominki.

Punkt Informacji Turystyczno-Kulturalnej jest dostępny dla odwiedzających przez cały rok. Podczas wakacji jest otwarty 7 dni w tygodniu, od 9.00 do 18.00. Odwiedzający otrzymują informacje na temat miasta, regionu, atrakcji turystycznych i bazy noclegowej, można skorzystać z Internetu Wi-Fi oraz otrzymać darmowe materiały informacyjne. Na Rynku rowerzyści mają do dyspozycji stojaki na rowery oraz sklep z akcesoriami rowerowymi. Mogą odpocząć na ławkach w holu CKiP, którego zaletą jest naturalna klimatyzacja.

Punkt Informacji Turystyczno-Kulturalnej obsługuje od grudnia 2015 Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu. W pełni zaaranżowana trasa wprowadza zwiedzających w klimat XVI/XVII-wiecznego Jarosławia – jego bogactwa i różnorodności. Dzięki ekspozycjom wzbogaconym o urządzenia multimedialne, na turystów czeka wspaniała zabawa.

Dla rowerzystów pragnących zwiedzić podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu przygotowane są stojaki oraz podwórze, gdzie można bezpiecznie przechować rowery.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013