Język:

Miejsca

Hotel & Restauracja Sanvit

Hotele

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Polesie
Odległość od Green Velo
0.6 km
Kontakt
Adres:
Okuninka X/10, 22-232 Okuninka
Telefon:
+48 82 571 70 81
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Hotel znajduje się w Okunince nad jeziorem Białym, w sercu jednego z najpiękniejszych miejsc Lubelszczyzny – Pojezierza Łęczyńsko–Włodawskiego. Położony bezpośrednio nad brzegiem wody, otoczony sosnowym lasem, posiada własną plażę i bar z tarasem widokowym. Bliskość jeziora o pierwszej klasie czystości wody, usytuowanie w spokojnej części miejscowości wypoczynkowej, znakomite wyposażenie obiektu w bazę hotelową, gastronomiczną i rekreacyjno–sportową stanowią gwarancję udanego wypoczynku.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni regionalnej
Oferta kuchni wegetariańskiej

 

Obiekt przy uliczce głównej, wokół jeziora, obok trasy GV. Obiekt dobrze oznakowany, podobny do okolicznych. Ładne widoki z terenu obiektu, niedaleko do lasu, dostęp do jeziora. Możliwość: zagrania w piłkę plażową, zrobienia grilla i ogniska. Na terenie obiektu restauracja, plac zabaw dla dzieci, kącik dziecięcy. Obiekty zewnątrz i wewnątrz prezentują się dobrze, standard hotelowy. Obsługa i atmosfera w obiekcie przyjazna i miła..

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013