Język:

Miejsca

SSM prowadzone przez Centrum Turystyki Roztocze

Schroniska, Schroniska Młodzieżowe, Szkolne Schroniska Młodziezowe

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
0.26 km
Kontakt
Adres:
Broniewskiego 14A, 23-460 Józefów
Telefon:
+48 606 619 017
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Schronisko znajduje się w Józefowie na Roztoczu. Obiekt dyspomuje 27 miejscami noclegowymi oraz miejscami do przechowania rowerów. W schronisku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia,oraz 3 łazienki. Pokoje sypialne to dwa cztero osobowe,dwa siedmio osobowe i jeden pięcio osobowy. Dach tworzy podcienie. Położenie to centrum roztocza środkowego, wspaniała baza wypadowa na całe Roztocze.

 

Schronisko położone jest 200 m od GV, między kościołem a szkołą w Józefowie. Jest tu 27 miejsc noclegowych, choć dla rowerzystów tylko 20, bo gdzieś trzeba schować rowery. Schronisko jest świeżo odnowione i robi pozytywne wrażenie. Na pewno jest to dobry lokal dla większej grupy rowerzystów, która chce się zagrzać po zimnych nocach w namiocie. Jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie oblicza się cenę za pościel - docenią to właściciele śpiworów. Nocleg tutaj kosztuje tyle, co pole namiotowe w turystycznych miejscowościach.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013