Język:

Miejsca

Punkt Informacji Turystycznej w Nowej Słupi

Punkty Informacji Turystycznej

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
17.24 km
Kontakt
Adres:
Świętokrzyska 53
Telefon:
517 349 983
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia

Punkt Informacji Turystycznej zlokalizowany w części budynku przeznaczonego na potrzeby biura informacji turystycznej, przy ulicy prowadzącej bezpośrednio do wejścia do Świętokrzyskiego Parku Narodowego w Nowej Słupi. Miejscowość znajduje się 40 km na wschód od Kielc i stanowi miejsce przecięcia dróg wojewódzkich ze Starachowic, Łagowa, Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc. 

Oznakowanie punktu stanowi napis i podświetlany kaseton przed wejściem oraz znaki dojazdu. Na miejscu stojaki z informatorami o najbliższej okolicy, wydawnictwa ponadlokalne i regionalne, również w języku obcym oraz materiały tematyczne i specjalistyczne. Punkt umiejscowiony na parterze. Interesanci mają możliwość korzystania z biblioteki turystycznej i jednego stanowiska komputerowego z Internetem. Na terenie budynku działa również hot spot. Dodatkowym atutem jest parking i WC do użytku turystów.

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013