Język:

Miejsca

Wigierski Park Narodowy

Parki narodowe, parki krajobrazowe, rezerwaty przyrody, obszary Natura 2000

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
0.01 km
Kontakt
Adres:
Krzywe 82, 16-402 Suwałki
Telefon:
+48 87 563 25 40
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Wigierski Park Narodowy położony jest w samym centrum Suwalszczyzny, w północno-wschodniej Polsce. Sercem Parku jest jezioro Wigry, które wraz z otaczającymi lasami Puszczy Augustowskiej stanowi idealne miejsce do aktywnego wypoczynku oraz zaprzyjaźnienia się z przyrodą. Turysta ma do dyspozycji dobrze oznakowane szlaki turystyczne, ścieżki edukacyjne, wystawy przyrodnicze, w tym Muzeum Wigier, oraz takie atrakcje jak: Wigierska Kolej Wąskotorowa, statek Tryton czy Pokamedulski Zespół Klasztorny.

 

Obiekt położony około 3 km na wschód od Suwałk, w centralnej części miejscowości Krzywe, po jego lewej stronie, zaraz za pętlą autobusową. Obiekt położony około 3 km na wschód od Suwałk, w centralnej części miejscowości Krzywe, po jego lewej stronie, zaraz za pętlą autobusową. Od strony drogi widać charakterystyczny budynek w kształcie trójkąta - obiekt noclegowy, również należący do WPN,  za nim znajduje się siedziba WPN - nowy, odnowiony budynek. Miła i pomocna obsługa obiektu.

Opinia audytora
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013