Język:

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy w Szklanym Domu

niedziela, 11 grudnia 2022, 11:00-15:00

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Miejsce:
Ciekoty 76, 26-001 Masłów, Ciekoty

Świąteczny klimat, kolędy, pyszne świąteczne potrawy, nietuzinkowe ozdoby to czeka na wszystkich, którzy w niedzielę 11 grudnia pojawią się przed dworem Stefana Żeromskiego w Ciekotach.

Zapraszamy na doroczny Jarmark Bożonarodzeniowy w Ciekotach w niedzielę 11 grudnia w godzinach: 11:00-15:00. Przed dworem zapanuje świąteczna atmosfera dzięki wyjątkowym wystawcom, którzy prezentować będą produkty, jakie powinny znaleźć się na każdym świątecznym stole, pod choinką oraz oczywiście w dekoracji domu.

Będzie można zakupić rękodzielnicze ozdoby świąteczne. Czekać będą również swojskie dania przygotowane przez koła gospodyń wiejskich, które na pewno chętnie podzielą się przepisami na wigilijne potrawy. Nie zabraknie również wspólnego kolędowania, do którego już dziś zapraszamy wszystkich chętnych. Uczestników Jarmarku odwiedzi również Mikołaj, z którym będzie można zrobić sobie zdjęcie.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013