Język:

Miejsca

Agroturystyka JODŁOWA

Kwatery agroturystyczne

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Kontakt
Adres:
Krajno Zagórze 50 , 26-008 Górno, Krajno Zagórze
Telefon:
+48 724 489 148
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Jodłowej - nowo oddanego domu całorocznego, w którym znajduje się 13 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 i 4-osobowych. Każdy pokój przygotowany jest przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań z myślą o komforcie oraz spokojnym wypoczynku Gości. Do Państwa dyspozycji jest 5 przestronnych pokoi z łazienkami, telewizorem oraz bezpłatnym WiFi, wyposażonych w wygodne pojedyncze łóżka lub łoża małżenskie do wyboru. Na miejscu można skorzystać również z kuchni, altany z grillem, zamkniętego parkingu, placu zabaw dla najmłodszych, a chętni będą mieli okazję powędkować w znajdującym się na posesji stawiku i zrelaksować się w hamaku. Goście ze sprzętem rowerowym mają zapewnione stojako, garaż, narzędzia naprawcze, kompresor, itp. Agroturystyka położona jest w urokliwej okolicy, z dala od drogi asfaltowej co zapewni spokój i ciszę. 150 m od obiektu znajduje się sklep spożywczy.

Lokalizacja zapewni Państwu świetną bazę wypadową w Góry Świętokrzyskie ( 400 m do najbliższego szlaku), 50m do szlaku Green Velo oraz stok narciarski i Park Rozrywki Sabat Krajno ( 200 m ). Atrakcje jakie zapewnia okolica z pewnością nie pozwolą się nudzić - Łysica, Święty Krzyż, Święta Katarzyna, ruiny zamku w Bodzentynie, Bałtów, Dąb Bartek, kielecka Kadzielnia, zalewy w Wilkowie i Cedzynie i wiele innych. Serdecznie zapraszamy !

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013