Język:

Miejsca

Enklawa Białowieska - aquapark

Baseny kryte i odkryte, aquaparki

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
2 km
Kontakt
Adres:
1, 17-200 Hajnówka, Nieznany Bór
Telefon:
+48 601 226 225
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

W południowej części Enklawy Białowieskiej znajduje się park linowy, plac zabaw , boiska sportowe oraz  biobasen. W centralnej części Enklawy znajduje się Park Sensoryczny, który został zaprojektowany tak, aby tworzyć  idealne miejsce do wypoczynku, edukacji i terapii, poprzez pobudzanie wszystkich zmysłów. W najdzikszym zakątku Enklawy Białowieskiej, w koronach drzew, znajduje się park linowy. Trzy trasy zaprojektowane zostały dla wszystkich „Alpinistów”. Dla najmłodszych trasa czerwona. Dla starszych i odważnych trasa żółta, a dla najodważniejszych i bardzo sprawnych trasa niebieska. Wszystkie trasy kończą się tyrolkami.

Enklawa Białowieska to unikalny kompleks położony w Puszczy Białowieskiej, oferujący odwiedzającym go Gościom możliwość wypoczynku dostosowanego do ich potrzeb. Stanowi idealne miejsce dla oderwania się od miejskiego zgiełku i relaksu w miejscu naprawdę wyjątkowym. Spełni oczekiwania wszystkich, którzy szukają ciszy, spokoju i możliwości obcowania z przyrodą. Nie zawiedzie też miłośników turystyki aktywnej, dla których przygotowane zostały liczne atrakcje i udogodnienia. Wiaty na rowery i pomieszczenia do przechowywania bagażu i rowerów, bezpieczny parking to podstawa.  Enklawa Białowieska jest jedynym Parkiem Wakacyjnym w Polsce otoczonym puszczą. Zamknięta przez naturalne otoczenie pozostaje otwarta dla wszystkich. Dzika, a jednocześnie przyjazna, rodzinna i wakacyjna przyroda. Tutaj spełniają się marzenia. Enklawa zapewni relaks, odpoczynek, ciszę, kontakt z przyrodą, aktywność sportową i rozrywkę na najwyższym poziomie.

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013