Język:

Miejsca

VILLA TRADYCJA

Restauracje

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Kontakt
Adres:
Włókiennicza 5, 15-464 Białystok
Telefon:
+48 696 054 180
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Villa Tradycja łączy w sobie elegancję, nowoczesność i przyjazną atmosferę. Obiekt jest miejscem bogato wyposażonym, którego niepowtarzalny wystrój zachwyca swoim stylem, a unikalny klimat zachęca do ponownego odwiedzania i polecenia znajomym.
W Restauracji Pasja w Villa Tradycja Goście mile widziani są już od wczesnych godzin rannych (6:30-10:30), kiedy serwowane jest śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Od godziny 12.00 obiekt oferuje szeroki asortyment wspaniałych potraw ze specjałami Szefa Kuchni.
Restauracja Pasja przyciąga do siebie nie tylko nietypową aranżacją wnętrza, ale również bardzo bogatą gamą wyszukanych dań. W menu wśród kuchni międzynarodowej dominują dania polskie, przyrządzone według tradycyjnych receptur. To królestwo dobrej kuchni, gdzie zarówno kulinarni tradycjonaliści, jak i poszukiwacze nowych smaków znajdą coś dla siebie.
Latem spokój i wytchnienie znleźć można w ogródku.
Profesjonalna obsługa zapewnia prestiż, klasę i wygodę.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013