Język:

Miejsca

Pałacowa przystań w Tarnogórze

Pola biwakowe

Województwo:
Lubelskie
Królestwo:
Roztocze
Odległość od Green Velo
1 km
Kontakt
Adres:
Tarnogóra, ul. Krakowskie Przedmieście 5, 22-375 Izbica, Tarnogóra
Telefon:
+48 84 627 69 42
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Pałacowa Przystań zlokalizowana jest u wrót Roztocza Zachodniego, na terenie Zespołu Pałacowo-parkowego w Tarnogórze. Jej głównymi elementami jest późno klasycystyczny pałac z I poł. XIX w., otaczający go romantyczny park oraz pole namiotowe. Południową granicę obiektu wyznacza przystań kajakowa na naturalnie meandrującej rzece Wieprz. Wyprawy kajakowe to doskonała forma alternatywnego zwiedzania Roztocza Zachodniego. Do dyspozycji gości pozostaje wyposażona hala sportowa, zewnętrzne boisko do siatkówki i tenisa, wypożyczalnię rowerów i kajaków oraz miejsce na ognisko i do wędkowania.

Pałacowe Pole Namiotowe wyposażone jest w węzeł sanitarny i aneks kuchenny.

Dla gości ceniących wygodę istnieje możliwość noclegu w Internacie w Izbicy (ok. 1 kilometr od Zespoły Pałacowego). W internacie znajduje się 16 dwuosobowych pokoi o wysokim standardzie wykończenia, z osobnymi łazienkami, aneks kuchenny i sala TV.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013