Język:

Miejsca

Galeria SANDOMIERZ

Centra handlowe i sklepy wielobranżowe

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Odległość od Green Velo
0.46 km
Kontakt
Adres:
Błonie 2
Telefon:
+48 15 832 08 58
Adres e-mail:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Galeria Sandomierz funkcjonuje od marca 2009 roku, usytuowana jest przy ulicy Błonie 2 w odległości zaledwie 2 kilometrów od centrum Sandomierza przy drodze krajowej numer 77. Całkowita powierzchnia obiektu wynosi 5 453 m2. Klienci zmotoryzowani mają do dyspozycji parking ze 190 miejscami postojowymi. Galeria Sandomierz znajduje się w ekonomicznej strefie miasta vis-a-vis giełdy. Jest to jedyne tego rodzaju centrum handlowe w mieście i okolicy.

 

Galeria Sandomierz jest odpowiednim miejscem na udane zakupy. Proponujemy Państwu zupełny ubiór od eleganckiej bielizny, poprzez szykowne obuwie, elegancką odzież, po gustowne akcesoria, biżuterię i kosmetyki. Oferta centrum handlowego Galerii jest skierowana do kobiet, mężczyzn, dzieci, każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Precyzyjnie dobrany asortyment gwarantuje zadowolenie klientów.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013