Język:

Miejsca

Kompleks Hotelowy „Logos”

Hotele

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Suwalszczyzna i Puszcza Augustowska
Odległość od Green Velo
1 km
Kontakt
Adres:
29 listopada 9, 16-300 Augustów
Telefon:
+48 84 643 20 21
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Kompleks Hotelowy LOGOS w Augustowie to komfortowe noclegi w zachwycającej scenerii. Stworzyliśmy takie miejsce, które jest dopasowane do różnorodnych wymagań naszych gości – jest ono doskonałe zarówno do relaksu, jak i pracy. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i nocleg w naszym Kompleksie Hotelowym będzie całkowicie udany od pierwszego do ostatniego dnia. Zapraszamy na tanie noclegi.

Przygotowaliśmy ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych, również oferujemy pokoje o podwyższonym standardzie i przestronne apartamenty. Niezależnie od tego, czy planują Państwo noclegi samodzielnie, z bliskimi czy też szukają miejsca do organizacji kilkudniowych spotkań biznesowych, dopasowujemy je do Państwa potrzeb. Zapraszamy do nas również rodziców z dziećmi – oferujemy im komfortowy nocleg z możliwością wypożyczenia łóżeczka dziecięcego.

 

Pokoje wyposażone są w:

  • łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym;
  • telefon stacjonarny;TV
  • dostęp do bezprzewodowego Internetu.
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013