Język:

Miejsca

Agroturystyka Vip Village

Kwatery agroturystyczne

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Kontakt
Adres:
Miedzierza 110, 26-212 Smyków
Telefon:
+48 605 737 885
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Agroturystyka VIP VILLAGE jest obiektem całorocznym świadczącym usługi noclegowe.  Jest położona w miejscowości Miedzierza przez, którą przebiega Szlak rowerowy Sielpia Wielka - Czarniecka Góra "Dolina Krasnej" oraz w odległości 3 km od miejscowości Sielpia przez którą przebiegają szlaki Green Velo. Agroturystyka  łączy tradycje z nowoczesnością. Na terenie gospodarstwa mieszczącego się bezpośrednio przy lesie można znaleźć cisze i spokój w bliskości z naturą. 24 miejsca noclegowe.

Gospodarstwo położone jest bezpośrednio przy lesie by można było oddychać świeżym powietrzem i obcować z naturą poprzez spacery oraz wycieczki rowerowe. To miejsce dla osób ceniących sobie spokój i swobodę.

Do dyspozycji gości jest 0,5 ha zielonego terenu na którym mieści się altana, huśtawka, hamaki, leżaki, miejsce na ognisko, rowery, parking oraz Wi Fi.

W gospodarstwie zachowany jest dawny piec gdzie można upiec prawdziwy chleb.

Na miejscu istnieje również możliwość wypożyczenie rowerów oraz skorzystania z zabiegów kosmetycznych.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013