Język:

Miejsca

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie

Obiekty sportowo-rekreacyjne

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Ziemia Sandomierska i Dolina Dolnego Sanu
Odległość od Green Velo
1.43 km
Kontakt
Adres:
M. Konopnickiej 2
Telefon:
+48 17 241 28 99, +48 17 717 73 99
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie zlokalizowany jest na obrzeżach osiedla mieszkaniowego w odległości 1,5 km od szlaku. W pobliżu znajdują się duże kompleksy leśne, rzeka Trzebośnica, stawy, kompleks sportowy MZKS "Unia", dysponujący 30 miejscami noclegowymi i odkrytymi basenami.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie to kompleks obiektów i urządzeń umożliwiających realizację aktywnych form wypoczynku i zabawy. W jego skład wchodzą pływalnia kryta, sale sportowe, siłownia, sauna, pizzeria, sala konferencyjna, gabinety fizykoterapii, gabinet kosmetyczny, skatepark, plac zabaw, boiska kompleksu "Orlik-2012".

 

Obiekt posiada bogatą ofertę zajęć sportowych. Skorzystać można z krytej pływalni, sali do ping ponga, hali sportowej, siłowni, skate parku czy oświetlonego boiska i Orlika. Obiekt organizuje spływy kajakowe.  W pobliżu znajduje się stołówka, w której można zamówić zbilansowane posiłki oraz pizzeria. W sąsiedztwie MOSiR znajduje się szkoła, z której młodzież i nauczyciele organizują cykliczne imprezy rowerowe.

Opinia audytora (Daniel)
ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013