Język:

Miejsca

Hotel Cztery Pory Roku

Hotele

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Odległość od Green Velo
10 km
Kontakt
Adres:
Rudna Mała 35, 36-060 Głogów Małopolski
Telefon:
+48 509 666 183
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Trzygwiazdkowy hotel Cztery Pory Roku położony jest w Rudnej Małej, 8 km od Rzeszowa w pobliżu znajduje się rzeszowskie lotnisko Jasionka. Obiekt oferuje proste, elegancko urządzone pokoje. Do dyspozycji Państwa oddajemy 45 miejsc noclegowych w pokojach jedno i dwuosobowych, natomiast dla gości bardziej wymagających apartament i półapartament. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, klimatyzację, telewizję satelitarną, telefon i jakże ważny w tych czasach dostęp do internetu.

Hotelowa restauracja serwuje specjały kuchni polskiej i międzynarodowej przyrządzane na bazie lokalnych produktów sezonowych. Codziennie rano w hotelu dostępne jest wliczone w cenę śniadanie w formie bufetu. Bar oferuje szeroki wybór drinków oraz gorące napoje. Restauracja przygotowana jest na organizację różnego rodzaju bankietów, przyjęć weselnych jak i okolicznościowych, cateringów a także imprez plenerowych. Dla dzieci przygotowaliśmy zamkniętą salę zabaw „ Fikołkowo” pełną różnych atrakcji oraz duży i ciekawy plac zabaw na świeżym powietrzu a dla rodziców taras z którego mogą obserwować swoje pociechy. Do dyspozycji Gości Hotelowych jest wypożyczalnia rowerów. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013