Język:

Miejsca

Ośrodek Edukacji Nauczycieli i Pracowników Administracji Samorządowej w Czudcu

Inne obiekty noclegowe

Województwo:
Podkarpackie
Królestwo:
Pogórze Karpackie
Odległość od Green Velo
17 km
Kontakt
Adres:
Czudec, Rzeszowska 82, 38-120 Czudec
Telefon:
+48 17 276 06 70, +48 697 066 467
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Ośrodek położony jest w malowniczej okolicy na Pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim w odległości 18 km od Rzeszowa przy drodze prowadzącej do Krosna. Na 3 - hektarowym ogrodzonym obszarze usytuowane są: budynek gościnny wraz ze stołówką, budynek dydaktyczny z salą gimnastyczną, boiska sportowe oraz strzeżony parking. Ośrodek przygotowany jest do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń, kursów, konferencji, zjazdów, sympozjów, konkursów, olimpiad itp.

 

Baza noclegowa może przyjąć 154 gości w pokojach 1, 2 3 i 4 osobowych, w tym 10 pokoi przystosowanych jest do zamieszkania przez osoby niepełnosprawne. Bardziej wymagającym gościom proponujemy apartament.

W każdym pokoju znajduje się łazienka o wysokim standardzie.

Jadalnia zapewnia całodzienne wyżywienie i może jednorazowo obsłużyć 154 osób.

Do dyspozycji gości pozostają również: sala bilardowa oraz świetlica. Istnieje także możliwość zorganizowania przez ośrodek różnego rodzaju bankietów, przyjęć, ognisk itp.

 

Budynek dydaktyczny wyposażony jest w dwie sale konferencyjne dla 120 i 60 osób, 9 sal wykładowych przeznaczonych dla 20-30 osób każda, pracownię komputerową z 16 stanowiskami i dostępem do Internetu

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013