Język:

Miejsca

Punkt Informacji Turystycznej w Węgorzewie

Punkty Informacji Turystycznej

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Północne Mazury
Kontakt
Adres:
Bulwar Loir Et Cher 4, 11-600 Węgorzewo
Telefon:
+48 514 004 352, 87 427 40 09
Adres e-mail:
Strona www:
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Biuro Informacji Turystycznej w Węgorzewie zajmuje się obsługą turystów krajowych i zagranicznych, w tym udzielaniem informacji o atrakcjach turystycznych, komunikacji pasażerskiej, bazie noclegowej i gastronomicznej oraz prowadzeniem danych statystycznych dotyczących liczby turystów. Biuro dysponuje bezpłatnymi materiałami promocyjnymi Węgorzewa oraz regionu typu: mapy, foldery, ulotki informacyjne itp. Informacja turystyczna dysponuje 2 samodzielnymi stanowiskami komputerowymi z dostępem do internetu. Jest także możliwość doładowania telefonu lub pozostawienia bagażu.

Siedziba usytuowana jest w ekomarinie w bliskiej odległości do centrum miasta (ok. 100 m) nad rzeką Węgorapą w sąsiedztwie Żeglugi Mazurskiej, 4 portów żeglarskich, Muzeum Kultury Ludowej, wypożyczalni rowerów oraz obiektów restauracyjnych.

Placówka jest całoroczna. W sezonie letnim od połowy czerwca – do połowy września otwarta 7 dni w tygodniu. Poza sezonem z uwagi na mały ruch turystów informacja otwarta jest w dni robocze.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013