Język:

Miejsca

Best Western Hotel Cristal

Hotele

Województwo:
Podlaskie
Królestwo:
Puszcza Białowieska i Puszcza Knyszyńska
Odległość od Green Velo
0.5 km
Kontakt
Adres:
Lipowa 3/5, 15-424 Białystok
Telefon:
+48 695 302 502
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Best Western Hotel Cristal w Białymstoku to luksusowy hotel z ponad 65-letnią tradycją usytuowany w centrum Białegostoku. Restaurant & Bar Cristal to jedyna restauracja na Podlasiu rekomendowana przez międzynarodową organizację Slow Food. Hotelowa restauracja została również najwyżej ocenioną restauracją na Podlasiu w przewodniku Gault & Millau Polska 2019. Goście hotelowi w ramach noclegu mają do dyspozycji nowo otwartą strefę Wellness & Fitness. To nowoczesna, komfortowa przestrzeń składająca się ze strefy Wellness (jacuzzi, sauny suchej, sauny parowej), strefy Fitness oraz groty solnej. Doskonałe miejsce do relaksu i odpoczynku np. po intensywnej wycieczce rowerowej. Na terenie hotelu znajduje się również parking strzeżony.

Niepodważalnym atutem naszego hotelu usytuowanego przy reprezentacyjnej ulicy Lipowej jest doskonała lokalizacja – w samym sercu Białegostoku, w sąsiedztwie zabytkowego ratusza, miejskiego rynku oraz Pałacu Branickich.  W pobliżu znajdują się również liczne sklepy, restauracje, banki oraz kluby. Jeśli chcą Państwo poczuć wyjątkowy klimat miasta oraz mieć dostęp do okolicznych atrakcji Best Western Hotel Cristal będzie doskonałym wyborem.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013