Język:

Miejsca

Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej Fundacja Żółty Szalik

Schroniska, Schroniska Młodzieżowe, Szkolne Schroniska Młodziezowe

Województwo:
Warmińsko-Mazurskie
Królestwo:
Nad Zalewem Wiślanym
Odległość od Green Velo
0.3 km
Kontakt
Adres:
Braniewska 11, 14-530 Frombork
Telefon:
+48 517 517 408
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

       Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej funkcjonujące przy Fundacji Żółty Szalik we Fromborku dysponuje łącznie 28 miejscami noclegowymi w konfiguracji 1-2-3-4 osobowych pokoi. W większości pokoi znajdują się łazienki, jedynie trzy pokoje mają dostęp do łazienek wyposażonych w toalety i prysznice dostępne na korytarzu. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie trasy rowerowej. Pokoje usytuowane w północnej części budynku mają zapewniony z okien widok na malowniczy Zalew Wiślany, natomiast pokoje położone od południowej strony budynku mają okna skierowane na podwórze i parking dla samochodów. Goście nocujący w obiekcie mają do w pełni wyposażonego aneksu kuchennego.

Centrum Spotkań i Aktywności Społecznej oferuje wygodne, czyste i zadbane pokoje przez cały rok. W budynku zapewniony jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Budynek położony jest tuż przy głównej drodze prowadzącej przez Miasto Frombork.

 

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013