Język:

Miejsca

Zajazd Mistrz i Małgorzata

Zajazdy i gościńce

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
0.01 km
Kontakt
Adres:
Borków 113, 26-021 Daleszyce
Telefon:
+48 605 050 251 lub +48 691 022 640
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Zajazd Mistrz i Małgorzata mieści się nad zalewem Borków w bezpośrednim sąsiedztwie Cisowsko  - Orłowińskiego Parku Narodowego. Obiekt posiada 5 pokoi (2-3 osobowych, każdy z własną łazienką, TV oraz dostępem do Wi-Fi ), salę restauracyjną na 50 osób (specjalność kuchnia polska) oraz teren zielony wraz z miejscem na grilla lub ognisko dla 80 osób. Goście mają do dyspozycji: salę gier ( bilard, playstation3, rzutki ), biblioteczkę min. z  przewodnikami po regionie oraz kącik zabaw dla dzieci. Amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji  wypożyczalnię rowerów (20szt).

 

Obiekt specjalizuje się w organizacji imprez okolicznościowych, szkoleń dla firm oraz osób prywatnych (sala konferencyjna ze sprzętem multimedialnym).
W sezonie zimowym  organizuje kuligi z zaprzęgiem konnym i ogniskiem.

 

Obiekt posiada także w ofercie:
Bezpieczny, nieodpłatny parking samochodowy, udostępniony dla turystów rowerowych na dłuższy pobyt (powyżej 24 godzin)
Przygotowywanie suchego prowiantu "na wynos" (lunch pakietów)
Oferta kuchni regionalnej
Oferta kuchni wegetariańskiej

 

Obiekt znajduje się blisko szlaku Green Velo. Robi dość dobre wrażenie. Miła atmosfera w obiekcie. Obiekt blisko zalewu w Borkowie. W pobliżu znajduje się również stadnina koni. W okolicy rozciąga się Cisowsko-Orłowiński Park Krajobrazowy. W odległości ok. 10 km znajduje się rezerwat przyrody Białe Ługi oraz Słopiec - rezerwaty chroniące torfowiska i bagna.

Opinia audytora

 

 

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013