Język:

Miejsca

Karczma Izba Dobrego Smaku w Hucie Szklanej

Restauracje

Województwo:
Świętokrzyskie
Królestwo:
Góry Świętokrzyskie i okolica
Odległość od Green Velo
18.21 km
Kontakt
Adres:
Huta Szklana 37, 26-004 Bieliny
Telefon:
+48 41 260 81 56
Udogodnienia
Udogodnienia rowerowe

Karczma Izba Dobrego Smaku, położna jest w Hucie Szklanej pod Świętym Krzyżem. Karczma to kultura ludowa – świętokrzyski folklor w najlepszym wydaniu, smakowita kuchnia regionalna, gościnność i niepowtarzalny temperament „świętokrzyskich górali”. Karczma należy do sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie, oraz leży na Szlaku Kulinarnym Świętokrzyska Kuźnia Smaków. Specjalnością karczmy jest zalewajka świętokrzyska, a także specjały z dodatkiem pysznej, słodkiej truskawki bielińskiej.

 

Obiekt oferuje również organizację przyjęć okolicznościowych i imprez integracyjnych w dwóch salach (wesel, komunii, chrzcin, bierzmowania, urodzin, itp.) z możliwością indywidualnego ustalenia menu. Dodatkowo, na zamówienie Klienta możemy wzbogacić przyjęcie o występ Kapeli Ludowej, Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów weselnych, konkursy z postaciami z Krainy Legend Świętokrzyskich i inne atrakcje! Oferujemy również noclegi w Karczmie w dwóch pokojach dwuosobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

ZGŁOŚ POPRAWKĘ

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013