Język:

Aktualności

Targi, eventy. Gdzie byliśmy, gdzie będziemy?

9 marca 2019

Rozpoczęliśmy już sezon targowo – eventowy i wkrótce w wielu miejscach całej Polski, ale także zagranicą będzie można zobaczyć albo nasze stoisko Green Velo, albo kino 5D. Zanim jednak zdradzimy, gdzie będziemy w tym roku, trochę wspomnień z roku ubiegłego.

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” – znamy partnerów akcji

1 marca 2019

Już dziś można rezerwować oferty na weekend 15-17 marca w ramach VI edycji akcji „Polska zobacz więcej – weekend za poł ceny”. Turyści mogą wybierać spośród bogatej oferty noclegów, ofert kulturalnych czy gastronomicznych, a także wielu innych atrakcji – wszystko za 50% ceny podstawowej!

Rowerowy Maj – Warszawa poszukuje rowerowych edukatorów!

26 lutego 2019

Na prośbę organizatorów kampanii Rowerowy Maj w stolicy, informujemy, iż Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie ogłosił przetarg na organizację warsztatów rowerowych w ramach kampanii - zachęcamy edukatorów i organizacje edukacyjne do wzięcia udziału w tej akcji.

Szlak Green Velo promuje się w Monachium!

20 lutego 2019

Sezon rowerowy jeszcze przed nami, ale luty to doskonały czas na snucie planów o wyprawach w 2019 roku. Wielu rowerzystów z Bawarii inspiracji poszukuje na Międzynarodowych Targach Turystyki i Wypoczynku w Monachium. Nie mogło tam zatem zabraknąć Szlaku Green Velo.

Klęczące Drzewo w Krasnymstawie może zostać Europejskim Drzewem Roku 2019!

19 lutego 2019

Jak każdego roku, internauci mogą wziąć udział w plebiscycie na Europejskie Drzewo Roku, w którym mieszkańcy starego kontynentu wybierają ten jeden wyjątkowy okaz. W tym roku Polskę...

Ogłoszenie o naborze - Miejsca Przyjazne Rowerzystom w województwie warmińsko-mazurskim

7 lutego 2019

Marszałek Województwa warmińsko-Mazurskiego zaprasza do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013