Język:

Aktualności

Krystian Herba z kolejnym rekordem na szczycie AZ Tower

27 kwietnia 2019

Rzeszowski trialowiec, Krystian Herba zdobył dziś najwyższy budynek Czech w rekordowym czasie 8 minut i 55 sekund. Sportowiec zakładał, że skacząc na rowerze po schodach AZ Tower w Brnie zdobędzie szczyt budynku w 10 minut.

Rowerem na szczyt AZ Tower

25 kwietnia 2019

Rzeszowski sportowiec i ambasador szlaku Green Velo, Krystian Herba już 27 kwietnia podejmie próbę zdobycia na rowerze kolejnego drapacza chmur. Tym razem będzie to najwyższy budynek Czech - AZ Tower w Brnie.

(U)CHWYĆ NATURĘ i weź udział w konkursie fotograficznym!

19 kwietnia 2019

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa i zachwyca swoim pięknem. Warto zatrzymać te chwile w obiektywie aparatu.

Najlepsze obiekty turystyki wiejskiej poszukiwane!

9 kwietnia 2019

Rusza tegoroczna edycja konkursu agro-eko-turystycznego „Zielone lato”, w którym Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego wyłoni najlepsze obiekty turystyki wiejskiej z...

Kolejny sukces akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

6 kwietnia 2019

W wiosennej, szóstej edycji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” wzięło udział ponad 182 000 turystów, którzy skorzystali z ofert 894 partnerów. Akcja odbyła się w dniach 15-17 marca. Kolejny weekend obniżonych cen jesienią – 22-24 listopada.

Smakowita Bitwa Regionów!

3 kwietnia 2019

Jak smakuje Polska i jej regiony? O tym przekonamy się już niebawem, podczas Bitwy Regionów – ogólnopolskiego konkursu, w którym walczyć będą reprezentacje… Kół Gospodyń Wiejskich!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013