Język:

Aktualności

Długi weekend majowy w Gminie Węgorzewo

1 maja 2019

Pierwszy tydzień maja rozpoczyna się wielkim majowym świętowaniem! Gmina Wegorzewo zaprasza przez całą majówkę na koncerty, festyny i wydarzenia sportowe.

Majówkowe propozycje Podlaskiej Organizacji Turystycznej

1 maja 2019

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na majówkę! Skorzystaj z gotowych propozycji i zasil się naturą!

Kameralna majówka na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim

30 kwietnia 2019

Posmakuj Lubelskie i weź udział w niezwykłych imprezach na pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim! Zobacz, jakie imprezy na majówkę czekają na Ciebie w tym czasie!

Krystian Herba z kolejnym rekordem na szczycie AZ Tower

27 kwietnia 2019

Rzeszowski trialowiec, Krystian Herba zdobył dziś najwyższy budynek Czech w rekordowym czasie 8 minut i 55 sekund. Sportowiec zakładał, że skacząc na rowerze po schodach AZ Tower w Brnie zdobędzie szczyt budynku w 10 minut.

Rowerem na szczyt AZ Tower

25 kwietnia 2019

Rzeszowski sportowiec i ambasador szlaku Green Velo, Krystian Herba już 27 kwietnia podejmie próbę zdobycia na rowerze kolejnego drapacza chmur. Tym razem będzie to najwyższy budynek Czech - AZ Tower w Brnie.

(U)CHWYĆ NATURĘ i weź udział w konkursie fotograficznym!

19 kwietnia 2019

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa i zachwyca swoim pięknem. Warto zatrzymać te chwile w obiektywie aparatu.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013