Język:

Aktualności

Głosujemy w 5 Mistrzostwach Vlogerów

2 grudnia 2022

Turystyczne zapasy w oczarowaniu filmową produkcją i zdobywaniem zasięgów - intensywne 7 dni dla vlogerów, którzy wzięli udział w tegorocznych mistrzostwach.

Poczuj magię Świąt w Bialymstoku

23 listopada 2022

Moc atrakcji wprowadzających w klimat Bożego Narodzenia nie ominie Białegostoku. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i tym razem, od 3 do 23 grudnia odbędzie się świąteczny jarmark. Co więcej, w pierwszą niedzielę grudnia miasto odwiedzi prawdziwy Mikołaj z Rovaniemi.

Ruszają V Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów

19 listopada 2022

Wystartowała piąta edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów – jednego z najważniejszych wydarzeń promocyjnych, w którym udział biorą twórcy internetowi. Szesnastu vlogerów reprezentujących poszczególne polskie regiony rozpoczyna rywalizację, której celem jest promocja atrakcji naszego kraju.

Nowe oznakowanie szczytów Gór Świętokrzyskich

4 listopada 2022

Telegraf, Biesak, Karczówka i Pierścienica – to szczyty popularne wśród turystów pieszych i rowerzystów, którzy wędrują po kieleckich szlakach lub zdobywają odznakę „Korona Gór Świętokrzyskich”.

Znamy najlepsze produkty turystyczne województwa lubelskiego!

2 listopada 2022

27 października na uroczystej Lubelskiej Gali Turystyki poznaliśmy najlepsze produkty turystyczne w Lubelskiem.

Zagłosuj w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2022 - Certyfikat Internautów

19 października 2022

Co roku Polska Organizacja Turystyczna organizuje konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat POT. Jedną z nagród jest Certyfikat Internautów, o który w tym roku walczą produkty z Polski Wschodniej.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013