Język:

Aktualności

Sukces na Narodowym!

11 maja 2019

Trwa 23. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik na Stadionie Narodowym w Warszawie. Jedną z atrakcji jest stoisko Szlaku Green Velo.

Wirtualna podróż po Green Velo w kapsule 5D, bogato ilustrowane materiały informacyjne i promocyjne o całym szlaku i możliwość konsultacji turystycznej z przedstawicielami regionów, przez które przebiega trasa – na to wszystko mogą liczyć ci, którzy odwiedzą nasze stoisko na Pikniku Naukowym w Warszawie.
- Wiemy, że szlak jest niezwykle popularny wśród mieszkańców Warszawy. Piknik Naukowy trwa w najlepsze, a nasze stoisko cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów: zarówno tych, którzy byli już na Green Velo, jak i tych, którzy planują nas odwiedzić – mówi Sylwia Skuta z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego – Wielu z nich chce przejechać fragment trasy, ale nie brakuje też tych, którzy chcą pokonać drogę ze Świętokrzyskiego przez Podkarpackie, Lubelskie, Podlaskie i Warmińsko-Mazurskie, łącznie 2 000 kilometrów.
Piknik Naukowy na Stadionie Narodowym w tym roku przebiega pod hasłem  „My i Maszyny”. Podczas wydarzenia można odwiedzić ok. 200 stanowisk z ciekawostkami naukowymi. Podzielone są one na strefy, które dzięki usystematyzowaniu ułatwiają poruszenie się po stadionie.
Piknik odbywa się w godzinach 11:00-20:00. Zapraszamy!

 

 

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013