Język:

Aktualności

(U)CHWYĆ NATURĘ i weź udział w konkursie fotograficznym!

19 kwietnia 2019

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa i zachwyca swoim pięknem. Warto zatrzymać te chwile w obiektywie aparatu.

Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Ma on na celu promocję polskiej natury oraz zawrócenie uwagi na jej piękno i ochronę. Jeśli kochasz przyrodę i uwieczniasz ją na zdjęciach, to jest to idealna okazja, by podzielić się swoją pracą z innymi.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy uczestnik może wysłać maksymalnie trzy prace. Zdjęcia zostaną ocenione w dwóch kategoriach, a podział ten obejmuje uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych z województwa lubelskiego.

Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 25.03.2019, a zakończy 05.05.2019 roku. Prace należy przesłać razem z wypełnionym formularzem na adres Koła: skfp@poczta.umcs.lublin.pl. Wszystkie ważne informacje i szczegóły wysłania prac znajdziecie w regulaminie, który znajduje się pod tym adresem: www.skfp.umcs.pl.

Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną umieszczone na stronie Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS, na fanpage’u Koła oraz na wystawie pokonkursowej. Wernisaż wystawy odbędzie się 17.05.2019 r. w Galerii „Pod Palmą” na  Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013