Język:

Aktualności

Rowerowy kwiecień z Radiem Zet w Rzeszowie. Wygraj markowy rower!

1 kwietnia 2019

Województwo Podkarpackie oraz Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo partnerami wiosennej akcji "Rowerowy kwiecień z Radiem Zet"! Już w najbliższy piątek, tj. 5 kwietnia, Miasteczko Rowerowe Radia Zet zawita do Rzeszowa.

Zapraszamy na parking przed Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, al. Łukasza Cieplińskiego 4 w Rzeszowie w godzinach 14.00 - 17.00. Na miejscu do Waszej dyspozycji będą specjalne strefy ruchu dla dzieci, doradcy serwisowi i wiele innych atrakcji. Dodatkowo zdradzamy, że zaplanowaliśmy specjalne pokazy nowoczesnego roweru elektrycznego marki Romet.

Dodajmy, że w Radiu ZET będzie można usłyszeć praktyczne rady dotyczące m.in.: przygotowań do nowego rowerowego sezonu, doboru właściwego sprzętu i co najważniejsze — bezpieczeństwa podczas jazdy. Na antenie porad udzielać będą eksperci od jednośladów i nasz radiowy cyklista – Michał Korościel, który będzie mówić o różnych aspektach korzystania z rowerów.

Jak przygotować swój jednoślad do sezonu? Jakie wybrać siodełko czy fotelik dla dziecka? To i nie tylko do usłyszenia w cyklu „Rowerowy kwiecień w Radiu ZET – EXTRA” - od poniedziałku do piątku o 10:40.

Więcej informacji na stronie: Radio Zet

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013