Język:

Aktualności

Szlak Green Velo promuje się w Monachium!

20 lutego 2019

Sezon rowerowy jeszcze przed nami, ale luty to doskonały czas na snucie planów o wyprawach w 2019 roku. Wielu rowerzystów z Bawarii inspiracji poszukuje na Międzynarodowych Targach Turystyki i Wypoczynku w Monachium. Nie mogło tam zatem zabraknąć Szlaku Green Velo.

Wystawa „Fair for Leisure and Travel – f.re.e. 2019” to przede wszystkim kompleksowy przegląd rynku w sektorze podróży, wypoczynku i czasu wolnego. Jednym z głównych punktów wydarzenia jest prezentacja oferty turystyki i sprzętu rowerowego. W zeszłym roku targi przyciągnęły 130 tysięcy zwiedzających, którzy mieli okazję spotkać 90 wystawców oferujących sprzęt i akcesoria, a także promujących trasy rowerowe.

Na stoisku Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo tradycyjnie już wystawia się pięć regionów, przez które przebiega trasa (województwa warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie). Konsultanci dzielą się z turystami wiedzą o poszczególnych odcinkach trasy oraz odpowiadają na liczne pytania odnośnie infrastruktury i atrakcji na Green Velo.  Nie brakuje bezpłatnych map, przewodników i wydawnictw promocyjnych – zarówno na temat Szlaku, jak i walorów pięciu obszarów. Przedsmak tego, co czeka na trasie odwiedzający nasze stoisko mają dzięki rowerowemu symulatorowi, umożliwiającemu wirtualną podróż do wszystkich regionów Polski Wschodniej.

Wystawa odbywa się w dniach 20-24 lutego 2019 r. na terenie Targów w Monachium. Stoisko Green Velo znajduje się w hali C6.

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013