Język:

Aktualności

Green Velo w wielu odsłonach na nadchodzących targach Fiets&Wandelbeurs w Utrechcie !!

21 lutego 2018

Green Velo w wielu odsłonach na nadchodzących targach Fiets&Wandelbeurs w Utrechcie !!

Mocnym akcentem rozpoczynamy nowy rok targowy -  Kapsuła 5D, stoisko wystawiennicze oraz pokazy rowerowe przygotowuje Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego na targi Fiets&Wandelbeurs, które odbywać się będą od 2 do 4 marca 2018 roku w Utrechcie.

We współpracy z Zagranicznym Ośrodkiem Polskiej Organizacji Turystycznej w Amsterdamie oraz Urzędem Marszałkowskim Województwa Świetokrzyskiego ROTWŚ przygotowuje ofertę dla turystów z Holandii.

Podczas wszystkich dni targowych turyści będą mogli oglądać filmy dotyczące Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo ... w 5 wymiarze! Aby  doznać nieopisanych wrażeń zapraszamy na 8 minutowe seanse do kapsuły 5D, która zagości na targach.

Do zwiedzania na dwóch kółkach najdłuższej trasy rowerowej w Polsce, zapraszał będzie również Krystian Herba, pięciokrotny rekordzista Guinnessa w trialu rowerowym, dając codziennie pokazy akrobatyczno-rowerowe na specjalnie przygotowanej do tego powierzchni.

Szczególnie zainteresowanych turystów zapraszamy w piątek 2 marca na konferencję prasową na której przedstawiciel Green Velo przestawi najważniejsze dane i fakty dotyczące trasy, a dziennikarz Diederick van Geldrop, który w 2016 roku przejechał odcinek Lubelski opowie o swoich doświadczeniach. Nie zabraknie również krótkiego quizu w efekcie którego będzie można wygrać nagrody przydatne w wycieczkach rowerowych.

Również w piątek ogłoszony zostanie werdykt w konkursie na najlepszą Europejska Trasę Roku – do którego Trasa Green Velo została nominowana.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy. Jak zwykle rozdamy mnóstwo wydawnictw promocyjnych i map, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem oraz przybliżymy zainteresowanym turystom co czeka ich w pięknym makroregionie Polski Wschodniej. Na zainteresowanych turystów na stoisku czekali będę przedstawiciele wszystkich 5 regionów przed które przebiega Szlak, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Serdecznie zapraszamy !!

Przeczytaj także

Rozwój Polski Wschodniej Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013